Правилното хранене като начин на живот. Без ограничения и забрани
UA independence day in Sofia

Автор: JA Bulgaria

29/05/2023

Знанията за правилното хранене заемат важно място сред житейските умения.
И вие трябва да придобиете тези знания възможно най-рано, за да избегнете хранителни разстройства, изтощителни диети и здравословни проблеми в зряла възраст.
Затова JA България и Omega Three канят младежи от 16 до 25 години и родители на деца от 10 до 16 години на безплатен семинар.
Семинарът ще се проведе на 3 юни в JA Humbar (бул. Княз Александър Дондуков № 54Б, ет. 1, вход откъм бул. В. Левска) от 13:30 до 16:30 ч., както и онлайн.
Нашият лектор, Альона Касатикова, е съсобственик на бранда за здравословна храна Omega Three.
Нека да поговорим за това какво е балансирана и правилна диета, защо и как да броим калории и какво е балансирана диета и за много други важни аспекти на здравословното хранене.
Всички участници ще получат сертификати за участие, отстъпка за здравословно хранене и ще могат да спечелят ценни награди, които ще им помогнат да започнат да се хранят правилно.
Гостите на JA Hambar могат да се насладят на вкусни и здравословни изкушения и допълнителни конкурси с награди (броят на местата е ограничен).
Регистрирайте се чрез линка и поканете вашите приятели! Ще бъде интересно и полезно
https://form.jotform.com/231371907944360

Знання про правильне харчування посідають важливе місце серед життєвих навичок.
І придбати ці знання потрібно якомога раніше, щоб уникнути розладів харчової поведінки, виснажливих дієт та проблем зі здоров’ям у дорослому віці.
Тому JA Болгарія та Omega Three запрошують молодь від 16 до 25 років та батьків дітей від 10 до 16 років на безкоштовний семінар.
Семінар пройде 3 червня у JA Humbar (бул. Князь Олександр Дондуков №54Б, пов. 1, вхід з боку бул В. Левськи) з 13:30 до 16:30, а також онлайн.
Наш спікер Альона Касатікова – співвласник доставки здорового харчування, повноцінних раціонів на день Omega Three.
Поговоримо про те, що таке збалансоване та правильне харчування, навіщо і як рахувати калорії та бжу, що таке збалансована тарілка та про багато інших важливих аспектів ПП.
Усі учасники отримають сертифікати про участь, знижку на раціони правильного харчування та зможуть виграти цінні призи, які допоможуть одразу почати харчуватися правильно.
На гостей JA Hambar чекають смачні та здорові частування та додаткові конкурси з призами (кількість місць обмежена)
Реєструйтеся за посиланням та кличте з собою друзів! Буде цікаво та корисно 🙂

Вижте още / дивіться ще…